FAQ

VŠEOBECNÉ FAQ

Kde sídlite?

Sídlime blízko Košíc, kde máme aj svoje sklady. 

Dodávate služby v rámci celého Slovenska?

Áno, naše služby sme schopní dodávať v rámci celého Slovenska.

Aká je cena dopravy?

V rámci Košíc a 30km v okolí Košíc je doprava ZDARMA. V prípade prenájmu na miesto ďalej ako v okolí Košíc, sa doprava ráta podľa aktuálnych cien PHM.

Aké služby poskytujete?

Realizujeme eventy rôzneho druhu a dodávame služby podľa želania zákazníka. Dokážeme koordinovať event, vytvoriť správnu atmosféru pomocou kvalitného osvetlenia a hudby, zabezpečiť fotografa a kameramana, fotobúdku a fotosteny spolu s výzdobou celého priestoru.

Súčasťou našej ponuky je zabezpečenie celého detského eventu skrz skákacie hrady, výzdobu, maskotov, autíčok, fotokútiku, animátorov, ktorí s deťmi tancujú mini disco, tvarujú balóny, maľovanie na tvár, obrovské bubliny, a mnoho iných aktivít, ktoré nájdete v sekciách atrakcie a zábava.

Zabezpečujeme rýchle občerstvenie ako hot-dogy, popcorn, cukrovú vatu. Môžete si u nás prenajať párty stany, výčapné zariadenia. 

Vytvoríme pozvánky, etikety a menovky na Váš event, postaráme sa o promo Vášho podniku podľa vopred dohodnutých postupov.

Krajšie zážitky s Let's Smile tímom na každom evente!

Viem si u Vás zabezpečiť celý event na kľúč?

Samozrejme, určité služby dodávame skrz vlastné kapacity. Ďalej spolupracujeme s odborníkmi na daný segment s ktorými dokážeme Váš event zrealizovať podľa Vašich predstáv.

Je možné si objednať služby tiež bez nákladu pre mňa ako organizátora?

V prípade verejných a hromadných podujatí ponúkame takúto možnosť pri určitých atrakciách. Vašou úlohou je iba zabezpečiť miesto podľa dohody a my si platby od zákazníkov riešime sami. Túto možnosť je nutné osobne prekonzultovať. 

Na aké eventy sa hodia Vaše služby?

Naše služby sa hodia na akýkoľvek typ eventu, kde sa ľudia chcú poriadne zabaviť, odviazať a odniesť si tie najkrajšie zážitky.

Kde nájdem cenník?

Cenníky máme k dispozícii iba pre fotobúdku a fotokútik. Ostatné služby nacenujeme priamo počas konzultácie so zákazníkom. Každý event je úplne odlišný s rôznymi aspektami. Preto je našou prioritou zákazníkovi cenu nastaviť podľa jeho špecifikácií.

Venujete sa tiež tlačovinám ako pozvánky, menovky, etikety?

Áno venujeme sa grafickej tvorbe tlačovín na eventy a zároveň ich dokážeme natlačiť v potrebných množstvách. Všetky grafické návrhy sú konzultované v priebehu výroby.

Aké formy platieb u Vás akceptujete?

Akceptujeme platby na faktúru a formou hotovosti/kartou na pokladničný blok.

Môžem získať množstevnú zľavu?

Pri veľkom odbere alebo zastrešení celého eventu na mieru, môžete získať zľavu z celkovej objednávky. 

ZÁBAVA A ATRAKCIE FAQ

Prenajímate maskotov iba s animátorom?

Nie, maskotov prenajímame aj bez animátora. Viete si dosadiť do kostýmu vlastného človeka.

Na akú dlhú dobu si objednávam skákací hrad?

Štandardne skákací hrad prenajímame na jednodňový prenájom, to je 7 hodín. Je možné prenajať tiež na viac dní po dohode.

Prenajímate detské atrakcie iba s obsluhou?

Na verejných akciách poskytujeme naše služby výhradne s našou vyškolenou obsluhou. V prípade súkromnej akcie je možné po podpise zmluvy o zodpovednosti prenajať služby bez obsluhy.

Môžem si Vaše atrakcie alebo zábavu objednať tiež súkromne?

Naše atrakcie a zábavu ako maskoti, skákacie hrady, mini disco, tvarovanie balónov a mnoho iného si samozrejme viete objednať tiež na súkromné párty :)

Je možné si objednať služby tiež bez nákladu pre mňa ako organizátora?

V prípade verejných a hromadných podujatí ponúkame takúto možnosť pri určitých atrakciách. Vašou úlohou je iba zabezpečiť miesto podľa dohody a my si platby od zákazníkov riešime sami. Túto možnosť je nutné osobne prekonzultovať. 

Sú vaše atrakcie certifikované? 

Všetky naše atrakcie pre deti či dospelých sú plne certifikované a bezpečné podľa platných európskych noriem. Skákacie hrady spĺňajú prísne normy pre komečné použitie a taktiež ostatné nebezpečnejšie atrakcie v našej ponuke. 

Sú vaši animátori vyškolení?

Všetci animátori, ktorých ponúkame k jednotlivým atrakciám a službám sú plne vyškolení a oboznámení s každou situáciou na jednotlivých eventoch. Sú schopní zvládať zložité situácie a riešiť ich. 

FOTO, VIDEO, FOTOBÚDKA FAQ

Prenajímate fotobúdku/fotokútik iba s obsluhou?

Áno, fotobúdku alebo fotokútik prenajímame vždy s obsluhou. V niektorých prípadoch je potrebný úkon vyškoleného personálu priamo na evente. Pre vyriešenie problémov je naša obsluha k dispozícii počas celého prenájmu.

Čo je súčasťou prenájmu fotobúdky / fotokútika?

Každý prenájom obsahuje rekvizity, fotostenu podľa výberu a vyškolený, milý personál. Podľa výberu je tiež v cene neobmedzená tlač, fotografie online, koberce pod fotostenu alebo dodatočné vyzdobenie fotosteny balónmi, svetielkami a podobne.

Môžem si fotobúdku alebo fotokútik objednať zdarma?

Takúto možnosť ponúkame pri plesoch alebo iných väčších eventoch, kde organizátor nemá budget alebo možnosť prenajať si fotobúdku za dohodnutú sumu. Vtedy rieši personál platbu za fotografie vo vlastnej réžii. 

Aké komponenty obsahuje vaša fotobúdka?

Naša fotobúdka obsahuje kvalitné komponenty pre zachovanie a tlač tej najlepšej kvality priamo na evente. Vo vnútri fotobúdky sa nachádza fotoaparát CANON, najvýkonnejšia fototlačiareň značky DNP, kvalitný počítač pre rýchly prenos dát a dotyková obrazovka pre bezproblémové dotykové ovládanie. 

Ponúkate tieto služby v rámci celého Slovenska?

Foto a video služby, fotobúdku a fotokútik dokážeme pokryť v rámci celého Slovenska po dohode. 

Používate pri záberoch tiež drona?

Na vyžiadanie používame tiež zábery dronom, ktoré následne zostriháme a zakomponujeme do vášho videa. Taktiež robíme prezentačné videá dronom pre obce, mestá a iné projekty.

Kde môžem využiť video služby?

Tieto služby vám vieme zabezpečiť na rôznych eventoch, od malých osláv, cez svadby až po veľké eventy, koncerty, dní miest a obcí a podobne. Kdekoľvek chcete zväčniť spomienky.

Kde môžem využiť foto služby?

Tieto služby vám vieme zabezpečiť na rôznych eventoch, od malých osláv, cez svadby až po veľké eventy, koncerty, dní miest a obcí a podobne. Kdekoľvek chcete zväčniť spomienky.