Občerstvenie

Dovolte nám potešiť vaše chuťové bunky. Ponúkame chutný popcorn, jemnú cukrovú vatu, šťavnaté hotdogy, dokonalé hranolky a varenú kukuricu, aby sme nasýtili každého Vášho hosťa. Spoľahnite sa na nás pre kvalitu a chuť, ktoré dodajú vášmu eventu ten správny nádych. Stroje je možné si objednať na verejné podujatia, súkromné párty, dni detí, firemné akcie a iné. Zabezpečíme obsluhu a všetky náležitosti podľa Vašich požiadaviek. 

Popcorn 

Oživte atmosféru na vašich podujatiach s naším vynikajúcim popcorn strojom! 

Prenájom popcornu od nás prináša autentický zážitok, ideálny pre deti aj dospelých na rôzne udalosti. S čerstvými a aromatickými pukancami, ktoré naša moderná mašina pripraví, dodáte vášmu eventu šmrnc. 

Jednoduché ovládanie umožňuje hosťom pripraviť si vlastné dobroty a prispôsobiť chuť ich preferenciám. Prenájom popcornu zlepšuje atmosféru každej udalosti. Dajte svojej udalosti špeciálnu náladu s našimi pukancami a urobte z nej nezabudnuteľný zážitok!

Cukrová vata

Potešte malých nadšencov na vašich akciách s našim novým strojom na výrobu cukrovej vaty! 

Zážitok z cukrovej vaty je teraz ešte sladší s naším inovatívnym zariadením. Prenájom cukrovej vaty prináša nekonečné výhody – od jednoduchej obsluhy po jemnú a lahodnú chuť. Naša mašina rýchlo a ľahko premení každú akciu na sladký raj pre deti. Súčasťou balenia sú farby a chute na prispôsobenie každej udalosti. Potešte ich chuťové poháriky a vytvorte nezabudnuteľné spomienky s cukrovou vatou! Prenájom cukrovej vaty je tým správnym krokom k zaisteniu úspechu vašich podujatí. 

Hot-dog

Oživte vaše podujatia s lahodnými hotdogmi! Naša výroba hotdogov prináša neodolateľné potešenie a perfektnú chuť.

Čerstvé klobásy a párky v teplej bagete, ozdobené obľúbenými prílohami, vytvárajú dokonalý rýchly snack pre každú príležitosť. Hotdogy nie sú len jedlom, je to skvelý spôsob, ako spájať ľudí a zvyšovať atmosféru na vašich podujatiach. S prenosnou výrobnou linkou hotdogov prinášame autenticitu a chuťový zážitok priamo na mieste vášho eventu. 

Prekvapte svojich hostí jedinečným gastronomickým zážitkom s našimi hotdogmi!