Maskoti

Maskoti Mickey a Minnie

Vstúpte do magického sveta s maskotmi Mickeym a Minnie, ikonickými animovanými postavičkami, ktoré prinášajú nekonečnú radosť na každý event! Mickey a Minnie so svojou nezameniteľnou osobnosťou a prívetivým vystupovaním, sú viac než len maskoti - sú symbolom radosti a lásky. 

S ich kúzelnými vystúpeniami a nekonečnou energiou sa maskoti Mickey a Minnie pripravujú vyčariť úsmev na tvári nielen malým návštevníkom, ale aj ich rodičom.

Pripojte sa k Mickeymu a Minnie na nezabudnuteľnej ceste plnej smiechu, radosti a pozitívnej energie.

Maskoti Labková patrola

Maskoti Chase a Marshall sú pripravení priniesť úsmev na tváre vašich detí na každej akcii! Chase, statočný psík, je ochrancom mesta s neuveriteľným nosom pre riešenie záhad. Marshall, ohnivý dalmatín, je neohrozený hasič. Jeho schopnosť zvládať všetky situácie s humorným prístupom urobí z vašej akcie nezabudnuteľný zážitok.

Títo dvaja maskoti prinášajú na event nielen veselú atmosféru, ale aj dávku pozitívnej energie. Deti si môžu vychutnať príjemné chvíle s týmito obľúbenými maskotmi, ktorých môžu vidieť priamo u vás na akcii. Nechajte ich zachrániť aj Váš event.

Maskot Macko Pú

Maskotík Macko Pú je ideálny parťák na každú detskú párty! Poteší deti každého veku a svojou milou tváričkou a žiarivou farbou zaujme tiež rodičov. Jeho charizma a super štýl osloví každého a každá fotka s týmto maskotom bude nezabudnuteľná.

Teraz môžete mať túto ikonickú postavičku priamo na vašom evente, ktorá zaručene zabaví každého jedného člena vašej párty! Maskot Macku Pú je pripravený do služby.


Maskoti Mimoni

Maskoti Mimoni sú pripravení dodať vašim detským akciám nezabudnuteľný šmrnc! Ponúkame vám možnosť prenajať si mimoňa v modrom alebo červenom oblečení, aby ste mohli prispôsobiť ich vystúpenie podľa tématického zamerania vašej udalosti.

Naši maskoti, známi z obľúbených animovaných rozprávok, prinášajú do reality ich bezstarostný a veselý prístup k životu. Vyberte si svojho obľúbeného Mimoňa a potešte malých hostí jedinečným vystúpením, ktoré je plné interakcie a veselých momentov a tak si to všetci zamilujú a budú pamätať.

Maskot Ninja korytnačka Leonardo

Vstúpte do sveta dobrodružstva s maskotom Ninja korytnačkou Leonardom – neohrozeným hrdinom, ktorý nie je iba schopný brániť svet pred nebezpečenstvom, ale aj zabezpečiť, aby detské udalosti boli plné smiechu a radosti! Leonardo so svojou ostrou ninja technikou a nezvyčajným korytnačím šarmom, prichádza s jediným cieľom – zvíťaziť nad nudou a priviesť úsmev na tváre malých aj veľkých hrdinov.

Nechajte sa vtiahnuť do sveta Leonardových korytnačích kúziel a zažite ako táto ninja korytnačka dokáže vyčariť úsmev na tvári nielen deťom, ale aj ich rodičom. Tento maskot bude váš verný spoločník na ceste za zábavou a nezabudnuteľnými zážitkami pre celú rodinu!

Maskoti Káčer Donald a Daisy

Maskoti Káčer Donald a Daisy sú pripravení vyčariť úsmev na tvárach všetkým na každom evente. Títo veselí a rozkošní maskoti, známi z obľúbených animovaných sérií, prinášajú do každej udalosti dávku zábavy a radosti. S ich žltými zobákmi a veselým výrazom sú ideálnymi spoločníkmi pre deti i dospelých.

Nech už ide o rodinnú akciu, firemnú akciu alebo väčší event, maskoti Káčer Donald a Daisy sú vždy pripravení priniesť štipku kúzla a oživiť každú udalosť. Okúzľujúci maskoti vytvárajú bezpečné a priateľské prostredie, kde deti môžu zažiť nezabudnuteľné chvíle plné veselých hier a fotografií.

Cenník prenájmu maskotov

Prenájom na 1 deň

Bez animátora, osobný odber v Košiciach

65€ / ks

Prenájom na 1 hodinu

S animátorom vo vnútri kostýmu

60€ / ks

Prenájom na 2 hodiny

S animátorom vo vnútri kostýmu, zvýhodnená cena prenájmu

90€ / ks

Prenájom na 3 hodiny

S animátorom vo vnútri kostýmu, zvýhodnená cena prenájmu

120€ / ks

Prenájom na 4 hodiny

S animátorom vo vnútri kostýmu, zvýhodnená cena prenájmu

150€ / ks

Individuálne požiadavky

Prispôsobime to vašim potrebám

Dohodou